
Посла Китаю в Ізраїлі знайшли мертвим у своїй резиденції
Посол Китаю в Ізраїлі Ду Вей був знайдений мертвим у своїй резиденції в Герцлії, недалеко від Тель-Авіва, повідомляє The Jerusalem Post.
На місці перебувають співробітники служби швидкої допомоги і також поліцейські, які розпочали розслідування обставин події. Зараз перевіряється версія, згідно з якою посол помер уві сні від серцевого нападу. У МЗС підтвердили факт смерті посла Китаю.
За даними джерел ВПС, дипломата знайшли мертвим у ліжку.
57-річний Ду Вей вступив на посаду посла в Ізраїлі на початку 2020 року, за кілька тижнів до спалаху коронавірусу по всьому світу. До цього він чотири роки обіймав посаду посла Китаю в Україні. У нього залишилися дружина і син.
Як повідомлялося, у Сенат Конгресу США внесли законопроект, що дозволяє президенту Дональду Трампу запровадити санкції проти Китаю через відмову у співпраці під час з'ясування причин виникнення пандемії коронавірусу.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F35%2Fd70bfcb1af8a1383e814f8dbc2d9bd62.jpg)
Трамп затвердив проєкт розробки "Золотого купола" вартістю $175 млрд
Росія вдарила по промислових об'єктах у Сумах
Зеленський став першим іноземним лідером, який мав аудієнцію в Папи Римського в день інтронізації
Україна закликала Євросоюз удвічі знизити граничну ціну на російську нафту

Трамп та Венс провели зустріч з братом Папи Римського у Білому домі

Журнал Newsweek назвав найвпливовішого лідера світу
