113-річна іспанка перемогла COVID-19
113-річна іспанка перемогла COVID-19

113-річна іспанка перемогла COVID-19

Марії Браньяс вдалося одужати, при тому що 17 інших мешканців будинку престарілих, де жила жінка, померли.
Жінка стала найстарішою людиною у світі, яка перемогла COVID-19 / Фото: @MariaBranyas112
Жінка стала найстарішою людиною у світі, яка перемогла COVID-19 / Фото: @MariaBranyas112

Про це повідомляє видання Daily Mail.

У березні в будинку пристарілих Санта-Марія-дель-Туру в місті Олот, де проживає Браньяс, почався спалах COVID-19. Захворіла і сама Марія.

Захворювання протікало безсимптомно, пенсіонерка нікуди не виходила зі своєї кімнати, щоб не заразити інших. За словами дочки Браньяс, її мати дуже сумувала на ізоляції і переживала, що зустріне 113-й день народження в самоті.

Жінці вдалося одужати, при тому що 17 інших мешканців будинку для людей похилого віку померли.

Марія Браньяс - найстаріша мешканка Іспанії. Вона народилася в Сан-Франциско, США, 4 березня 1907 року і переїхала до Іспанії в 1915 році.

Браньяс вдалося пережити дві світові війни, громадянську війну в Іспанії і пандемію іспанського грипу. У довгожительки троє дітей, 11 онуків, 13 правнуків.

Як повідомляв УНІАН, станом на 6:00 12 травня за київським часом, у світі від коронавірусної інфекції загинуло 285 971 осіб, всього кількість підтверджених випадків COVID-19 досягає 4 175 284.

Читайте також:

  • Симптоми коронавірусу - як відрізнити від грипу чи застуди
  • Коронавірус карта поширення на сьогодні (оновлюється)
  • Коронавірус новини в Україні та світі - онлайн
  • Антисептик своїми руками: прості рецепти, як зробити його вдома (відео)
  • Лікування коронавірусу: які препарати використовують при COVID-19 в Україні та світі
Джерело матеріала
loader
loader