Про це Рябошапка написав у своєму блозі на "Українській правді".
"Очищення прокуратури виявилось болючим для бенефіціарів неофіційних платних послуг, що надавали прокурори, а тому вони через нового Генерального прокурора почали шукати можливості відновити статус кво", – переконаний Рябошапка.
Як приклад він наводить той факт, що були створені апеляційні комісії, "щоб в ручному режимі переглядати рішення про звільнення, іти на мирові угоди із потрібними експрокурорами".
"Генпрокурорка навіть публічно згодилась програвати судові спори звільненим прокурорам.
Врешті-решт, вирішили не перейматись законними процедурами і почали просто призначати "правильних людей" на посади в Офіс Генерального прокурора без передбачених законом конкурсного добору або проходження атестації", – пише Руслан Рябошапка.
Він також відзначає, що Венедіктова позбавилася усіх міжнародних партнерів в адміністративній комісії, яка займалася призначенням на керівні осади в Офісі Генерального прокурора.
"Таким чином, Генеральним прокурором Зеленського знищуються основні ідеї реформи президента Зеленського – очистити прокуратуру від випадкових та "своїх" людей, які служать не суспільству та закону, а тим, кому зобов'язані посадою", – відзначив Рябошапка.
На думку Рябошапки, таким чином Зеленський повторює помилки свого попередника Порошенка.
Варто відзначити, що у своєму блозі Руслан Рябошапка жодного разу не згадує ім'я "Ірина Венедіктова", кожен раз замінюючи його на "Генпрокурорка".
Ірина Венедіктова стала генпрокуроркою 17 березня (що про неї відомо – читайте в матеріалі 24 каналу).
На цій посаді вона замінила Руслана Рябошапку, який працював з 29 серпня 2019 року по 5 березня 2020 року.