Проти генпрокурора Венедіктової відкрито кримінальне провадження – НАБУ
Проти генпрокурора Венедіктової відкрито кримінальне провадження – НАБУ

Проти генпрокурора Венедіктової відкрито кримінальне провадження – НАБУ

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) почало кримінальне провадження проти генерального прокурора Ірини Венедіктової.

Про це йдеться у відповіді НАБУ на запит "РБК-Україна".

Зокрема, кримінальне провадження стосується можливого недекларування майна.

"За результатами розгляду повідомляємо, що на підставі ухвали слідчого судді Вищого антикорупційного суду України від 24.04.2020 детективи Національного бюро внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань", – йдеться у відповіді.

Зазначається, що раніше ВАКС задовольнив скаргу активіста Сергія Стерненка і зобов'язав НАБУ розглянути його заяву про злочин.

Активіст стверджує, що Венедіктова не задекларувала дорогі наручні годинники і членство в ряді підприємств.

У відповідь на це активісти ініціативи "Хто замовив Катю Гандзюк" знову прийшли до будинку, де, за їхніми даними, живе генеральний прокурор Ірина Венедіктова.

Джерело матеріала
loader
loader