/https%3A%2F%2Fdetector.media%2Fdoc%2Fimages%2Fnews%2Farchive%2F2016%2F176741%2Fi150_ArticleImage_176741.jpg)
«Оскар» запровадив нові правила, у тому числі через карантин
Про це повідомляється на офіційному сайті премії.
Через пандемію коронавірусу кінотеатри по всьому світу зачинено на карантин.
Тому Американська кіноакадемія прийняла рішення, що наступного року в порядку виключення на золоту статуетку «Оскар» зможуть претендувати стрічки, що планували кінотеатральний прокат, але вийшли на VOD-платформах.
Ще одне нововведення премії «Оскар» – об'єднання номінацій «Краще зведення звуку» та «Кращий монтаж звук» в одну: «Кращий звук».
У номінації «Кращий саундтрек» на перемогу претендуватимуть фільми, в яких має бути мінімум 60% оригінальної музики.
Також зміни торкнулися категорії «Кращий міжнародний фільм» – відтепер академіки братимуть участь в попередньому турі голосування за фільми.
Кращою стала корейська драма «Паразити» режисера Пон Джун Хо.
Повний перелік переможців читайте тут.
Репортаж із премії – тут.

