/https%3A%2F%2Fnarodna-pravda.ua%2Fwp-content%2Fuploads%2F2019%2F09%2F7997-907721-ONaoxrRu.jpg)
На Донбасі поранені двоє захисників, а у бойовиків серйозні втрати: подробиці
Хочете читати новини в іншому форматі?.
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА.
Підписатись можна ТУТ.
27 квітня бойовики 9 раз обстріляли позиції Об’єднаних сил на Донбасі.
Противник застосував проти наших воїнів заборонені до розміщення на лінії зіткнення міномети калібру 120 мм і 82 мм, а також гранатомети різних систем, великокаліберні кулемети і стрілецьку зброю.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє прес-центр штабу ООС.
Loading...
“Внаслідок ворожих обстрілів двоє українських захисників отримали поранення.
Наші військовослужбовці, утримуючи оборону, діяли рішуче та дали ворожим підрозділам гідну відсіч.
Будь-які злочинні спроби російських найманців вплинути на ситуацію в районі операції й надалі будуть, за допомогою наявних вогневих засобів, оперативно та жорстко припинятися підрозділами зі складу Об’єднаних сил”, – йдеться у повідомленні Штабу.
За попередніми даними розвідки, 27 квітня українські військовослужбовці знищили 2 окупантів і ще 3 поранили.
Популярні новини зараз.
Більше 100 тисяч українців отримали паспорт РФ у 2020 році.
Город і дача: посівний календар на квітень-2020.
ПФУ повідомив хороші новини про квітневі виплати: пенсії виросли.
Сьогодні, 28 квітня, збройні формування Російської Федерації двічі обстріляли наших захисників, які виконують завдання у складі оперативно-тактичної угруповання “Північ”.
Втрат серед українських захисників немає.
Випадків захворювання коронавірусною інфекцією серед особового складу Об’єднаних сил не зафіксовано.
Раніше безпілотник Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксував на Донбасі важку техніку і озброєння бойовиків, які перебувала поза районів відводу.
.
.

