Доба на Донбасі пройшла без втрат
Доба на Донбасі пройшла без втрат

Доба на Донбасі пройшла без втрат

Хочете читати новини в іншому форматі?.

Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА.

Підписатись можна ТУТ.

22 квітня бойовики знову порушили зобов’язання про припинення вогню і 8 раз обстріляли позиції Об’єднаних сил, застосувавши заборонені до розміщення на лінії зіткнення міномети калібру 82 мм, а також гранатомети різних систем, великокаліберні кулемети і стрілецьку зброю.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

“Наші захисники адекватно використовували штатне озброєння і жорстко припиняли будь-яку злочинну діяльність загарбників.

Ситуація в районі проведення операції надійно контролюється Об’єднаними силами”, – йдеться у повідомленні штабу.

Популярні новини зараз.

Кожному українцю можуть платити по 5 тисяч гривень під час карантину: заява екс-міністра.

В Україні почнуть платити дві пенсії: хто отримає гроші.

Город і дача: посівний календар на квітень-2020.

Втрат серед наших захисників в результаті обстрілу не було.

Розвідка повідомляє, що 22 квітня наші підрозділи поранили двох російських найманців.

23 квітня збройні формування Російської Федерації двічі обстріляли наших захисників, які виконують завдання у складі оперативно-тактичної групи “Схід” – по позиціях в районі Новоселівки-2 та Авдіївки.

Втрат серед українських захисників немає.

Випадків захворювання коронавирусной інфекцією серед особового складу Об’єднаних сил не зафіксовано.

.

Теги за темою
Народна Правда
Джерело матеріала
loader
loader