![Зірковий Роналдінью вийшов із в'язниці, застава за футболіста – понад 1 мільйон доларів](https://thumbor.my.ua/OBnP0FLye30TX-0YtTcugnypMlg=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F959c44b4f43562a07974b5827543f2f9.jpg)
Зірковий Роналдінью вийшов із в'язниці, застава за футболіста – понад 1 мільйон доларів
Про це повідомило видання Football Espana.
За них була внесена застава у вигляді чималої суми – 1,6 мільйона доларів.
Зазначимо, що колишнього нападника Роналдінью та його брата затримала поліція Парагваю за підозрою у в'їзді в Асунсьйон за підробленими документами.
На допиті Роналдіньо і його брат вказали саме на представників фонду, які надали підроблені документи.
Власницею фонду виявилась місцева бізнес-леді 48-річна Далія Анжеліка Лопес.
Футболіст відсвяткував своє 40-річчя у в'язниці.
Роналдінью вже встиг взяти участь у фіналі тюремного турніру і забив п'ять голів і зробив шість результативних передач.
Що цікаво, головним призом став не кубок чи медалі, а 16-кілограмове порося.
У 2019 році у футболіста арештували 57 об'єктів нерухомості через штраф, який його зобов'язала виплатити прокуратура штату.
Додамо, що видання ESPN повідомляє, що компанія EA Sports може прибрати картки Роналдіньо з футбольного симулятора FIFA 20 через те, що футболіст потрапив до в'язниці в Парагваї.
Картки Роналдінью у FIFA 20.
Останнім клубом в його кар'єрі став "Флуміненсе".
За яскраву гру у Лізі Чемпіонів і чемпіонаті Іспанії 2004/05 журнал "France Football" нагородив його Золотим м'ячем – нагородою найкращому футболістові Європи.
Офіційний посол футбольного клубу "Барселона".
Роналдінью відкрив криптовалюту Ronaldinho Soccer coin.
Залишайтеся вдома та слідкуйте за останніми новинами спорту у нашому Twitter та Telegram.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)