"Дніпро-1" завдяки VAR вдруге за тиждень обіграв "Маріуполь"

"Дніпро-1" у матчі 23-го туру української Прем'єр-ліги здобув перемогу над "Маріуполем".

Поєдинок на "Дніпро-Арені" закінчився на користь господарів з рахунком 2:0.

Всі матчі 23-го туру відбуваються без глядачів через всеукраїнський карантин для запобігання поширення коронавірусу.

Усе найцікавіше в матчі відбулося у другому таймі.

На 63-й хвилині нападник приазовців Руслан Фомін зіграв рукою під час виносу головою м'яча зі свого штрафного майданчика - головний арбітр Катерина Монзуль після підказки відеоасистента (VAR) переглянула повтор епізоду на моніторі та вказала на 11-метрову позначку.

Олексій Хобленко впевнено реалізував пенальті ударом у нижній кут.

Невдовзі "Маріуполь" теж міг претендувати на одинадцятиметровий.

М'яч влучив у руки Адамюку після подачі Корнієнка з лівого флангу, проте бригада арбітрів вирішила не призначати пенальті, оскільки гравець дніпровської команди намагався сховати руки за спиною і не мав можливості уникнути контакту.

Підопічні Дмитра Михайленка зняли питання про переможця зустрічі за хвилину до кінця основного часу.

Орендований у "Динамо" Владислав Супряга, який вийшов на заміну на останні 15 хвилин, прийняв пас від Чичикова в центрі штрафного і точно пробив у лівий кут - 2:0.

Додамо, що дніпряни вдруге за тиждень обіграли "Маріуполь".

У минулому турі вони розгромили приазовців (3:0), які догравали зустріч увісьмох.

"Дніпро-1" продовжив очолювати другу шістку з 28 балами.