"Шахтар" із "лівим" пенальті ледве обіграв "Колос"

Донецький "Шахтар" здобув важку перемогу в чемпіонаті України.

В гостях донеччани обіграли "Колос" – 4:3.Гірники здобули несподівану перевагу вже на 12 хвилині, коли арбітр в стилі угорця Кашшаї призначив пенальті у ворота господарів, після того, як Мораєс пробіг повз м'яч, а потім упав.

Усі апеляції Кирила Петрова суддя проігнорував, а Тайсон реалізував пенальті.Ще за кілька хвилин Мораєс після удару Коноплянки вдало зіграв на добиванні й подвоїв рахунок – 2:0.Інтригу в матчі відновив Андрій П'ятов.

Голкіпер збірної України невдало зіграв під пресингом, віддавши м'яч точно на ногу Вадимові Мільку – 1:2.У другій половині гри Тете ударом у ближній кут відновив статус-кво – 3:1.

Майже відразу Сергій Кривцов грубим фолом привіз пенальті на свої ворота.

Віталій Гавриш був точним – 3:2.

"Колос" не спинявся й Вадим Мілько в падінні головою відновлює рівновагу – 3:3.І все ж останнє слово лишилося за "Шахтарем".

Мораєс після прострілу Ісмаїлі приносить перемогу "Шахтарю" – 4:3.

В паралельному матчі з трьома вилученнями в гостей "Дніпро-1" вдома здолав "Маріуполь" – 3:0.