"Шахтар" легко розбив "Дніпро-1"

"Шахтар" у рамках 21 туру чемпіонату України зустрічався з "Дніпром-1".

Гра у Харкові завершилася переконливою перемогою донеччан – 4:1.У попередньому турі чемпіонату України матчі обох команд завершилися несподіваними результатами.

"Шахтар" у Полтаві сенсаційно програв "Ворсклі", а дніпряни вдома здолали "Динамо".

Про це пише "Футбол-24""Гірники" прагнули реабілітуватися перед фанатами, а "Дніпро-1" завдати поразки ще одному українському гранду."Шахтар" уже на стартових хвилинах дав зрозуміти гостям, що їх чекає складна гра.

На 4 хвилині після подачі з кута поля Кривцов вистрибнув вище всіх та прекрасним ударом головою влучив точно в кут – 1:0.Через 5 хвилин донеччани закріпили перевагу.

"Дніпро-1" пропустив знову після розіграшу кутового.

Після першої фази атаки гості змогли відбитися.

Однак Коноплянка знову зробив навіс у штрафний, де у бік воріт пробив Мораес.

М'яч у ворота переправив гравець дніпрян Адамюк.

Через 10 хвилин на табло вже горіло 3:0.

Ісмаїлі з лівого флангу прострілив у штрафний на Мораеса.

Нападник віддав тонкий пас на Тайсона і той одним дотиком пробив у кут воріт.

Але на цьому підопічні Луїша Каштру не зупинилися.

На 23 хвилині Тете увірвався у штрафний гостей та пробив.

Юрчук відбив перед собою і Коноплянка легко переправив м'яч у ворота.

До завершення першого тайму по гострому моменту змарнували Тайсон та Ісмаїлі.

Натомість дніпряни єдиний момент мали на 44 хвилині.Хобленко, отримавши гострий пас, втік від Пятова і пробив, здавалося, у порожні ворота.

Однак Микола Матвієнко відпрацював до кінця і ліквідував загрозу.

По перерві збільшувати рахунок мав Майкон, однак бразилець зі зручної позиції пробив вище воріт.

Протягом однієї хвилини Юрчук двічі виручив партнерів, відбивши удари Тете й Тайсона.

На 81 хвилині гості отримали чудовий шанс відіграти бодай один м'яч.

Назаренко завдав потужного удару злету, після чого м'яч потрапив у руку Бондаря – пенальті.