"Колос" впорався з "Карпатами" та закріпився у верхній шістці УПЛ

"Колос" в матчі 20-го туру української Прем'єр-ліги мінімально обіграв "Карпати" - 2:1.

Команда з Ковалівки до перерви створила гандикап у два м'ячі після голів Олега Ільїна (11') та Кирила Петрова (42").

"Карпати" на 78-й хвилині скоротили відставання в рахунку зусиллями Артема Козака, але врятувати бодай нічию не зуміли.

Зазначимо, що підопічні Костишина вдруге поспіль перемогли у весняній частині сезону.

У першому матчі після зимової паузи ковалівці несподівано обіграли "Олександрію" (2:1).

Перемога дозволила "Колосу" відірватися від "Маріуполя" та "Дніпра-1" в турнірній таблиці.

Команда Руслана Костишина замикає першу шістку з 26 балами, випереджаючи азовців та дніпрян на 4 пункти.

"Карпати" з 12 очками на самому дні УПЛ, львів'яни востаннє перемагали у вересні.

У ньому команди розбиваються на дві "шістки".

Перша веде боротьбу за призові місця та єврокубки, друга - за виживання.