Доба на Донбасі минула без втрат серед українських військових
Доба на Донбасі минула без втрат серед українських військових

Доба на Донбасі минула без втрат серед українських військових

Протягом минулої доби, 13 лютого, збройні формування Російської Федерації шість разів порушили режим припинення вогню на Донбасі.

Про це повідомляється у повідомленні штабу Операції об’єднаних сил.

Зокрема, у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" відкривав вогонь чотири рази: поруч з Лебединським – з ручного протитанкового гранатомета, великокаліберного кулемета та іншої стрілецької зброї; неподалік населеного пункту Березового – зі стрілецької зброї; біля Славного - з автоматичного станкового гранатомета та великокаліберного кулемета; поблизу Новомихайлівки – з ручного протитанкового гранатомета та великокаліберного кулемета.

Ще два обстріли окупаційних військ зафіксували у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ": біля Новолуганського російські терористи стріляли з автоматичного станкового гранатомета та стрілецької зброї; поруч з Новотошківським – з міномета калібру 82 мм противник випустив 6 мін.

"Вчора, 13 лютого, внаслідок ворожих обстрілів втрат серед українських захисників не було", - йдеться у повідомленні штабу.

Від початку доби 14 лютого ворожий вогонь не припинився.

Російські окупаційні війська двічі обстріляли захисників Новолуганського, застосувавши 82-мм міномет, ручний протитанковий гранатомет, великокаліберний кулемет та іншу стрілецьку зброю.

Втрат протягом поточної доби серед українських захисників немає.

Раніше під час засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську була погоджена нова ділянка розведення - Гнутове на Донеччині.

Тривають перемовини щодо інших ділянок.

Джерело матеріала
loader
loader