10 лютого.
В Україні визначено перші вісім проектів, які отримають гранти від Українського фонду стартапів.
Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу Мінфіну.
"7 лютого наглядова рада Українского фонду стартапів ухвалила рішення про надання грантового фінансування восьми проектам, які нещодавно презентували свої ідеї на першому Pitch Day 25 січня", - вказали у відомстві.
Так, цього разу Seed грант (надається розробникам уже створених продуктів, які потребують розширення та підтримки, та становить 1 млн 250 тис.
грн) отримають такі стартапи:.
Drone: Впроваджує комплексні рішення на базі безпілотних літаків, які є лідером з корисного навантаження та тривалості польоту, що забезпечує ефективне виконання різних галузевих завдань.
info: Аналітичний онлайн-сервіс що надає інформацію про переваги та ризики відкриття магазину/кафе/перукарні або інших закладів в залежності від локації.
BIOC: Технологія нанополімеризації, що дозволяє на молекулярному рівні зв'язати крохмаль та отримати біокомпаунд (або біопластик) з високими фізико-механічними властивостями.
FieldBI: Комплексна аналітично-експертна система, що буде допомагати покращувати результативність рішень для всіх стейкхолдерів ринку.
Правомен: Повністю автоматизований помічник з побутових юридичних питань, направлений на надання юридичних консультацій, формування документів, а також роз'яснення для населення можливостей та ефективності е-сервісів, створених державою.
Framiore: Український сталий бренд жіночого одягу з власним швейним виробництвом та R&D центром по дослідженню, розробці та інноваціям текстильних виробів та технологій.
Pre-seed грант (надається розробникам ідей, які ще на стадії створення власного продукту, 625 тис грн) отримують:.
Pytag: Торгово-аналітична платформа для торгівлі зерном, яка використовує унікальні алгоритми для збору та обробки всіх доступних цифрових даних про ринок торгівлі зерном, щоб знайти об'єктивно найкращі торгові пропозиції для продавців та покупців, а також включає необхідні супутні сервіси.
Bin: Мобільний додаток для зменшення впливу на навколишнє середовище за рахунок кращого управління споживанням та відходами.