/https%3A%2F%2Fimgclf.112.ua%2F277x167%2F2020%2F02%2F04%2F415150.jpg%3Ftimestamp%3D1580778204)
ОПЕК і РФ обговорили скорочення видобутку нафти на тлі зниження світових цін з-за епідемії коронавіруса
Так торгувалися ф'ючерси на нафту марки Brent (дані з 2018 і 2020 роки).
Bloomberg.
Організація країн-експортерів нафти і Росія провели попередні переговори про збільшення обсягів скорочення видобутку нафти у зв'язку зі зниженням цін на світовому ринку.
Про це повідомляє CNBC.
Очікується, що спільний технічний комітет, який стежить за ходом ринкових зусиль ОПЕК, збереться цього тижня, щоб обговорити вплив коронавірусу на попит на нафту і потенційні дії групи.
Ф'ючерси на нафту марки West Texas Intermediate (дані з березня 2019 по лютий 2020 рр..).
ins{.
Прес-служба Кремля підтвердила, що розмова президента РФ Володимира Путіна з Королем Саудівської Аравії Сальманом бен Абдель Азізом Аль Саудом відбулася 3 січня.
Сторони обговорили ситуацію на світовому ринку вуглеводнів.
"З обох сторін підтверджена готовність до подальшої координації дій у форматі "ОПЕК плюс" щодо забезпечення стабільності глобального нафтового ринку", - повідомила прес-служба російського президента.
До складу ОПЕК входять 14 країн: Алжир, Ангола, Венесуела, Габон, Іран, Ірак, Конго, Кувейт, Лівія, Об'єднані Арабські Емірати, Нігерія, Саудівська Аравія, Екваторіальна Гвінея і Еквадор.
За даними The Wall Street Journal, Саудівська Аравія вимагає загального скорочення видобутку нафти усіма країнами ОПЕК до 500 тис.
на день.
Ще один варіант передбачає тимчасове зниження видобутку лише з боку Ер-Ріяда на 1 млн бар.
у добу.
Сьогодні Саудівська Аравія щодня видобуває близько 9,7 млн бар.
У зв'язку з поширенням коронавірусу в понеділок світові ціни на нафту різко впали у зв'язку з занепокоєнням інвесторів щодо зниження попиту на бензин, дизельне паливо та реактивне паливо, якими ринок забезпечений в достатній кількості.
За даними CNBC, ф'ючерси на нафту марки West Texas Intermediate були нижчими 50 доларів за барель наприкінці торгів, ринок закрився на рівні 50,11 долара, що на 23,7% нижче за максимальну ціну угод 8 січня в 65,65 долара за барель, що укладались протягом дня.
Нафта марки WTI спочатку впала більш ніж на 20% з рівня 27 січня на торгах протягом дня, що вказує на зниження ринкових цін.
Ціни на нафту марки Brent знизилися на 24% порівняно з січневим максимумом, коли ринок закрився на рівні 54,45 долара за барель.

