/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F278%2F9a03c962dbdb9a6cfa45174a62a936a2.jpg)
У Львові біля військового госпіталю облаштують «віденську» зупинку для трамваїв
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F278%2F9a03c962dbdb9a6cfa45174a62a936a2.jpg)
У Львові на вулиці Личаківській, біля військового госпіталю, облаштують сучасну «віденську» зупинку.
Проєкт підготував Інститут просторового розвитку, його втілюють у межах ініціативи «Рух без бар’єрів»
Планується підняти проїжджу частину до рівня дверей трамвая, звузити смугу, щоб розвести трамваї й автобуси від центру та зробити спільну зупинку у бік центру.
Піднімуть бордюри на 20–25 сантиметрів, оздоблять тротуари безфасковою плиткою з тактильними елементами, облаштують пандуси та безпечні переходи, а також висадять нові зелені насадження.
«Сьогодні ситуація тут не найзручніша. Вийти з трамваю та безпечно дістатися тротуару непросто навіть здоровій людині. А тепер уявіть як це для пацієнтів госпіталю!» — зазначив голова Личаківської райадміністрації Юрій Лукашевський.
Більше про віденські зупинки та інші рішення, які роблять міста безпечнішими та комфортнішими, читайте у нашій статті: Як робити пересування всіх містян вулицями зручним та безпечним: каталог найкращих рішень (фото)
Нагадаємо, що торік понад 80% українців назвали безбар’єрність новою цінністю. Для 51% пріоритетом стали зміни в інфраструктурі. Ще третина вважає, що головний фокус наразі на перетворенні середовища — йдеться про пандуси, пониження бордюрів, ліфти тощо.
- #безбар'єрність
- #Громадський транспорт
- #Львів
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті
