/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F457%2Fb8c9ce69c9e374780a4464c2d2c395de.jpg)
У ЗСУ створили 147 окрему артилерійську бригаду ДШВ з сучасними артсистемами
У складі 7-го корпусу швидкого реагування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України створено нову військову частину – 147 окрему артилерійську бригаду ДШВ. Ця бригада оснащена сучасними західними артилерійськими системами, які здатні вести точний вогонь на великі дистанції, забезпечуючи перевагу у бою.
У її складі також функціонуватимуть розрахунки безпілотних систем, бойові підрозділи та спеціальні механізми управління вогнем, що дозволяють максимально ефективно координувати артилерійські удари і знищувати ключові цілі противника. Командиром новоствореної бригади призначено полковника Віктора Довгаля, бойового офіцера, який бере участь у військових діях з 2014 року та є повним лицарем ордена Богдана Хмельницького.
За останні два роки він очолював артилерію 46 окремої аеромобільної бригади ДШВ ЗСУ, здобувши значний досвід у координації та застосуванні сучасних артилерійських технологій.

