У Вінниці до обстеження безбар’єрного маршруту долучають ветеранів
У Вінниці до обстеження безбар’єрного маршруту долучають ветеранів

У Вінниці до обстеження безбар’єрного маршруту долучають ветеранів

У Вінниці ветеранів долучають до обстеження першого комплексного безбар’єрного маршруту, який створюється у місті.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомила начальниця відділу безбар'єрності департаменту відновлення та розвитку Вінницької міської ради Євгенія Штельмах.

«Нещодавно ми запросили ветеранівпройти частиною першого безбар’єрного маршруту, який у нашому місті створюється у межах флагманського проєкту Міністерства розвитку громад та територій України «Рух без бар’єрів». Він фінансується коштом міського, обласного та державного бюджетів. Завдяки такій взаємодії вдається краще розуміти запит цільової авдиторії і відповідно реагувати на нього, покращуючи та адаптуючи громадський простір під потреби маломобільних груп населення», - зазначила Штельмах.

За її словами, ветерани, які взяли участь в обстеженні маршруту, оцінили стан тротуарів, пішохідних переходів, а також порівняли зручність низькопідлогового та звичайного тролейбусів.

Вони також перевірили доступність зупинок громадського транспорту, зокрема на вул. Грушевського. Посадовиця уточнила, що ця зупинка не відповідає вимогам доступності, хоча є частиною досить великої транспортної розв’язки, яка з'єднує центр міста з іншими районами. У межах проєкту цей посадковий майданчик буде переоблаштовуватися.

"Новий посадковий комплекс облаштують кассельским бордюром для легшої посадки та висадки з транспорту, встановлять тактильну плитку тощо”, - зазначила начальниця відділу безбар'єрності департаменту відновлення та розвитку Вінницької міської ради.

У Вінниці до обстеження безбар’єрного маршруту долучають ветеранів - Фото 1

Загалом у межах створення безбар’єрного маршруту в місті передбачається облаштування простору загальною протяжністю 12 кілометрів, з пониженнями перед пішохідними переходами та тактильною плиткою, облаштування кількох тролейбусних зупинок, встановлення пандусів та доступних ліфтів у житловому секторі, ремонт підземного переходу на вулиці Київська відповідно до потреб маломобільних груп населення, оновлення вхідної групи кількох медичних закладів та облаштування у лікарнях доступних вбиралень. Сучасним вимогам також відповідатиме Центр надання адміністративних послуг «Прозорий офіс» на вул. Соборна.

Як повідомлялось, Вінницька міська громада стала однією з 15 пілотних, де реалізують перший комплексний безбар’єрний маршрут у межах проєкту Міністерства розвитку громад та територій України «Рух без бар’єрів» з ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів».

Фото: Вінницька міська рада

Теги по теме
Винница
Источник материала
loader
loader