/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fb1050e162a9895876d82dc1778c8de1f.jpg)
У Франції відбувся другий український випуск відомої кулінарної школи Тьєррі Маркса
Усі випускники є внутрішньо переміщеними особами, змушеними залишити свої міста під час повномасштабного вторгнення, передає кореспондентка Укрінформу.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fbaa57596dba403504f0a7bc0740f7867.jpg)
«Посольство України має честь підтримати цей проєкт, який уособлює стійкість, надію та солідарність, що об'єднують Францію та Україну. Щедро приймаючи українських стажерів, які пережили жах війни, ви запропонували їм набагато більше, ніж навчання. Ви надали їм засоби для того, щоб вони могли відновити своє життя та взяти участь у відбудові своєї країни», - звернувся до французької сторони надзвичайний та повноважний посол України у Франції Вадим Омельченко.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fa7f2a9bd570c84d35a2be7cdb54676ba.jpg)
Навчання було організоване за підтримки муніципалітету Гавра. На врученні дипломів був присутній мер цього міста Едуард Філіп та мер Маріуполя Вадим Бойченко.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fbfe83637213479fe20b8ec1b91e34392.jpg)
«Ми раді бачити успіх цього проєкту, який є частиною партнерства між Гавром і Маріуполем, підписаного в лютому минулого року. Це справжнє втілення солідарності з українським народом, людський проєкт зі змістом і впливом», - наголосили в асоціації Stand With Ukraine, яка опікується цим починанням.
Це вже другий потік українських випускників школи шеф-кухаря Тьєррі Маркса, перший завершив навчання торік у листопаді в Тулузі. Спеціальна навчальна програма пропонує переселенцям із Маріуполя та ветеранам можливість отримати професійну кваліфікацію, навчаючи традиційній французькій кухні та основам ресторанного бізнесу. Здобуті знання учасники повинні використати в Україні для розвитку місцевої громади та відбудови України.
Як повідомляв Укрінформ, французький шеф-кухар, володар зірки Мішлен, Тьєррі Маркс провів перший урок з 12 українськими учнями, які почали двомісячний курс у його всесвітньовідомій гастрономічній школі Cuisine Mode d'Emploi в Тулузі.
Фото надані асоціацією Stand With Ukraine

