Підозри у справах про збитки на ₴51 мільйон дістали 18 посадовців зі Львівщини - генпрокурор
Підозри у справах про збитки на ₴51 мільйон дістали 18 посадовців зі Львівщини - генпрокурор

Підозри у справах про збитки на ₴51 мільйон дістали 18 посадовців зі Львівщини - генпрокурор

У Львівській області оголосили підозри 18 посадовцям органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, комунальних підприємств і керівникам компаній, які заподіяли державі 51 млн грн збитків.

Про це у Фейсбуці повідомив генеральний прокурор Руслан Кравченко, передає Укрінформ.

За його словами, 25 липня на Львівщині 18 осіб отримали підозри у збагаченні, зловживанні службовим становищем та недбалості.

Зокрема, заступник голови однієї із сільрад привласнив кошти під час закупівлі антидронових рушниць.

Чотири посадовці ДП «Ліси України» безпідставно видавали лісорубні квитки, через що було знищено щонайменше 9 530 дерев і завдано значної шкоди бюджету.

«В.о. керівника Франківської РА, керівниця Галицької РА та директор компанії-підрядника – підрядник штучно завищив вартість аварійно-відновлювальних робіт житлових будинків після ракетного обстрілу на вул. Стрийській, а чиновники – погодили йому цю проєктно-кошторисну документацію», - йдеться в повідомленні.

Державний інспектор митного поста «Яворів» Львівської митниціорганізував незаконну схему ввезення товарів до України без сплати обов’язкових платежів.

Посадовиця органу соцзахисту Стрийської РДА та її чоловік розтратили бюджетні кошти. Гроші списували, як компенсації за фіктивними договорами за програмою «Муніципальна няня»

Інспектор управління капбудівництва Львівської ОВА підписав акт виконаних робіт у навчальному закладі щодо робіт, які насправді не проводилися.

Колишній директор комунального підприємства Самбора, директор компанії-підрядника та інженер технагляду здійснили «ремонт» трубопроводу - але не в реальності, а лише на папері.

ФОП та директор товариства привласнили бюджетні кошти, які виділялись на капремонт відділення дитячого медзакладу Львова.

Директор одного з ТОВ використовував службові повноваження для особистого збагачення. Він постачив у Рава-Руську лікарню вугілля, якість якого не відповідала умовам договору.

«Знов і знов – те саме. Змінюються тільки назви міст. Львів, Чернівці, Київ – всюди чиновники намагаються обікрасти та обманути громаду. Людей, на благо яких вони мали б працювати», - резюмував генпрокурор.

Кравченко запевнив, що органи прокуратури продовжать системне викриття і притягнення до відповідальності всіх порушників.

Як повідомляв Укрінформ, вісьмох посадовців з Одеської області підозрюють у спричиненні збитків на 200 мільйона гривень.

Источник материала
loader
loader