/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F8a4393356580b1c2b9297af1ff2a8f32.jpg)
Чекав гімн України, але щось пішло не так: відео курйозу з Коханом на Універсіаді
Володар золотої медалі у метанні молота Михайло Кохан очікував почути на подіумі гімн України. Однак організатори увімкнули композицію "Gaudeamus" – усім відомий студентській гімн, пише 24 Канал.
Як Кохан розвеселив своїх підписників?
Ця мелодія спантеличила Михайла. Він схрестив руки, сигналізуючи про помилку.
"Це не той гімн", – сказав на камеру Кохан.
Ситуацію розрядив бронзовий призер змагань італієць Джорджі Олівері. Він нагадав Михайлу, що на Універсіаді лунає "Gaudeamus", а не державний гімн. Український легкоатлет одразу зрозумів курйозність ситуації, яку сприйняв з гумором.
Після змагань він опублікував кумедне відео, яке покращило настрій його підписникам.
Відео курйозу з Коханом на Універсіаді
Зазначимо, що Михайло Кохан здобув золоту медаль на Універсіаді 23 липня 2025 року. У змаганнях з метання молота він показав результат 77,10 метрів.
Раніше повідомлялося, що Ярослава Магучіх вперше за останні три роки не потрапила на подіум Діамантової ліги.

