У Японії евакуйовані українці власноруч створили дідухи і згадали рідні традиції
У Японії евакуйовані українці власноруч створили дідухи і згадали рідні традиції

У Японії евакуйовані українці власноруч створили дідухи і згадали рідні традиції

У місті Нагоя під час зустрічі «Цудой но ба» евакуйовані українці мали нагоду відчути зв’язок із рідною культурою, власноруч виготовивши традиційну українську прикрасу-оберіг – дідуха.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомила Японсько-українська культурна асоціація (Japanese Ukrainian Culture Association NPO JUCA).

У Японії евакуйовані українці власноруч створили дідухи і згадали рідні традиції - Фото 1

Для багатьох це стало першим знайомством із цим символом добробуту та пам’яті, дехто ж із теплотою згадував дитинство та бабусині уроки українських звичаїв. Атмосфера заходу була сповнена щирих емоцій, тепла й душевного єднання.

У Японії евакуйовані українці власноруч створили дідухи і згадали рідні традиції - Фото 2

Пшеницю для виготовлення дідухів виростили агрономи містечка Анджьо. А вже самі українці з любов’ю збирали, жали та готували колоски до майстер-класу.

У Японії евакуйовані українці власноруч створили дідухи і згадали рідні традиції - Фото 3

«Ми – українці. І саме нам належить пам’ятати, берегти й передавати далі наші, можливо забуті, але такі важливі традиції. А місце і спосіб для цього завжди знайдуться – варто тільки захотіти», – зазначили організатори.

У Японії евакуйовані українці власноруч створили дідухи і згадали рідні традиції - Фото 4

Нагадаємо, у посольстві України в Японії відбулася презентація книги японською мовою про українську деревʼяну церкву «Українська дерев’яна церква, яку ми хочемо зберегти для майбутнього» авторства Галини Шевцової.

Фото: Japanese Ukrainian Culture Association NPO JUCA / Фейсбук

Теги по теме
Япония
Источник материала
loader
loader