Західні області накрила сильна негода
Західні області накрила сильна негода

Західні області накрила сильна негода

Сьогодні увечері, 7 липня, у Львові та області почалася сильна буря з грозою та шквальним вітром. Про це повідомляє «Главком».

«У місті – сильна буря з грозою та шквальним вітром. Залишайтеся в безпечних місцях, не ховайтеся під деревами чи рекламними конструкціями», – написав міський голова Львова Андрій Садовий.

Підписуйтеся на канал «Главкома» у Telegram

На відео і відео видно, як вітер зносить і ламає дерева, а також здійнялась піщана буря. Через негоду подекуди не курсує транспорт та пошкоджено лінії електропередач.

Грозовий фронт із потужним вітром пронісся також Буковиною, Прикарпаттям та Рівненщиною. У кількох районах зафіксовано падіння дерев та знеструмлення. Наслідки негоди вже ліквідовують рятувальники.

Підписуйтеся на канал «Главкома» у Telegram

Як повідомлялося, Санкт-Петербург опинився під загрозою рідкісної повені, а в Омській області лютував ураган.

До слова, у Пакистані щонайменше 45 людей загинули внаслідок сильних мусонних дощів і повеней, які обрушилися на країну. Стихія призвела до численних трагедій у різних провінціях, спричинивши руйнування житлових будинків, зсуви та обвали дахів.

Источник материала
loader
loader