Маск назвав головне завдання анонсованої ним нової партії у США
Маск назвав головне завдання анонсованої ним нової партії у США

Маск назвав головне завдання анонсованої ним нової партії у США

Головною метою партії «Америка», яка може бути створена після ухвалення «прекрасного» білля президента США Дональда Трампа, буде забезпечення «волі народу» через проходження до конгресу та заняття там кількох місць. Про це заявив американський підприємець Ілон Маск на своїй сторінці у соцмережі X.

Маск запустив опитування, присвячене Дню незалежності США, яке відзначається 4 липня. Він поцікавився у користувачів, чи хочуть вони «незалежності від двопартійної (деякі б сказали — однопартійної) системи» і чи варто сформувати в країні нову партію «Америка».

«Одним із способів реалізації цього рішення» Маск назвав концентрацію на двох-трьох місцях у сенаті та восьми-десяти округах, від яких обираються члени палати представників.

«З огляду на малі законодавчі можливості, цього було б достатньо, щоб стати вирішальним голосом за спірними законами, гарантуючи, що вони є справжньою волею народу», — написав бізнесмен.

Маск — найбагатша людина у світі (Forbes оцінює її статки в $405,2 млрд) та один із головних спонсорів кампанії чинного президента США Дональда Трампа. На початку літа підприємець посварився з главою держави через «великий і прекрасний біль» (Big Beautiful Bill, BBB), в якому реалізуються ключові передвиборні обіцянки республіканця.

Напередодні 3 липня конгрес США ухвалив цей документ у фінальній редакції після тривалих дискусій. Сенат затвердив білль із перевагою лише в один голос (50 проти 51) — його віддав віце-президент США Джей Ді Венс. Як голова сенату він має право голосу у разі нічиєї.

Маск передрік «величезну стратегічну шкоду» США через законопроект. Він пригрозив створити партію "Америка" наступного дня після того, як документ буде ухвалено.

"Великий і прекрасний білль" ще має підписати Трамп. Маск критикував документ за «шалені» витрати на реалізацію, на його думку, він знищить мільйони робочих місць у США та поставить країну «на шлях боргового рабства». Законопроект «роздає подачки галузям минулого, завдаючи при цьому серйозної шкоди галузям майбутнього», вважає бізнесмен.

Источник материала
loader
loader