/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2Fff80144f1c8e237672ac0e640dcf3ec8.jpg)
Це може спрацювати: як Ілон Маск хоче поквитатися з Трампом
Про це 24 Каналу розповів політолог і експерт-міжнародник Максим Несвітайлов, зауваживши, що Маск здобув усі свої статки під час каденції демократів, а не республіканців. Зокрема адміністрація Барака Обами вкладала великі кошти у його бізнес.
Чи справді Маск може створити свою партію
Саме завдяки співпраці з демократами Ілон Маск став одним з найбагатших людей у світі. Він це розумів і підтримував ідеологію, яку вони сповідували. Але в певний момент бізнесмен вирішив, що може формувати свою реальність і сподівався, що його аудиторія це підтримує.
Тоді Маск зробив різкий розворот від ліберальних цінностей до консервативних. Так він втратив величезну базу прихильників з одного "табору", зайшовши в інший. Але не врахував, що цей "табір" вже мав свого лідера – Трампа,
– сказав політолог.
Коли вони діяли разом, то аудиторія була консолідована. Втім, зараз, коли Маск вирішив відокремитися, – це може завершитися не дуже добре. Більш раціонально – намагатися впливати на політику через конгресменів. Наприклад, можна сказати про відмову у фінансуванні, якщо вони не просуватимуть його ідеї.
Це може спрацювати на відміну від створення третьої партії. Сам він її не реалізує, а мало хто з відомих людей захоче з ним політично співпрацювати,
– підсумував Максим Несвітайлов.
Нагадаємо, Ілон Маск розкритикував законопроєкт Дональда Трампа щодо бюджету. Він назвав його "божевільним" та закликав Конгрес не голосувати за "найбільше збільшення держборгу в історії США". Відтак пригрозив створити власну партію під назвою "America Party".
Президент США відреагував на критику. Він сказав, що компанія Маска не змогла б існувати без державної підтримки. А без субсидій бізнесмен "був би змушений згортати роботу й повертатися до Південної Африки".

