Фестиваль LINOLEUM та реабілітаційний центр «Незламні» ініціюють спільний проєкт з підтримки інтеграції ветеранів у суспільне життя
Фестиваль LINOLEUM та реабілітаційний центр «Незламні» ініціюють спільний проєкт з підтримки інтеграції ветеранів у суспільне життя

Фестиваль LINOLEUM та реабілітаційний центр «Незламні» ініціюють спільний проєкт з підтримки інтеграції ветеранів у суспільне життя

У Львові відбудуться воркшопи для підлітків та ветеранів зі створення анімації. Участь у проєкті за реєстрацією. Реалізується за підтримки Українського культурного фонду

З 21 липня по 16 серпня у Львівській національній академії мистецтв, за підтримки Українського культурного фонду, проходитимуть анімаційні воркшопи «Анімація діалогу: Як говорити з ветеранами?». Проєкт об’єднує мистецтво пластилінової анімації, арт-терапевтичні практики та відкриту суспільну розмову на одну з найбільш актуальних тем сьогодення — інтеграцію ветеранів у мирне життя.

Організатор проєкту — Фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM.

До участі запрошуються підлітки віком 12–17 років і ветерани та ветеранки. Разом із професійними аніматорами та у супроводі психологів учасники створюватимуть 8 коротких анімаційних відео (по 10–15 секунд) на тему «Як говорити з ветеранами?».

Відбір — на основі заповнення анкети.

Крайня дата заповнення анкети – 9 липня 2025 року, 18:00

Воркшопи проходитимуть у Львівській національній академії мистецтв з 21 липня до 16 серпня 2025 року.

Тематика відео буде визначена на основі попередніх опитувань і розмов з ветеранами, аби врахувати їхній реальний досвід, тригери та комунікаційні бар’єри, з якими вони стикаються у повсякденному житті. Робота з пластиліном — як тактильним, емоційно виразним матеріалом — допоможе учасникам безпечно прожити й трансформувати власні травматичні переживання.

Партнер проєкту — Національний реабілітаційний центр «Незламні» | UNBROKEN, який забезпечує підтримку ветеранів і сприяє їхній соціальній інтеграції.

Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду в межах програми «Стійкість суспільства через культуру». Після завершення воркшопів анімаційні відео будуть поширені серед широкої аудиторії — через телебачення, соцмережі, реабілітаційні центри, а також презентовані на фестивалях, зокрема на LINOLEUM 2025.

«Анімація діалогу» — це спроба почути одне одного у складній розмові. Це інструмент порозуміння, відновлення і дії.

Фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM працює над розвитком анімації в Україні, підтримкою професійної освіти та підвищенням кваліфікації фахівців у цій сфері. Основна діяльність організації зосереджена на організації Міжнародного фестивалю актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM, який є платформою для професійного розвитку, обміну досвідом та просування української аудіовізуальної культури на міжнародному рівні.

Цьогоріч Міжнародний фестиваль анімації проходитиме з 1 по 5 жовтня у першому інноваційному парку UNIT.City у Києві.

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Теги по теме
Дети Львов
Источник материала
loader
loader