/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F1afb25950084159f1745f01866287a58.jpg)
Не все так добре: закиди Пєскова у бік США свідчать лише про одне
Це порівняння з відомим романом Джорджа Орвелла "1984", де застосовується принцип задзеркалля. Адже, як зауважив 24 Каналу політолог, керівник Центру аналізу та стратегій Ігор Чаленко, те, що озвучує Пєсков, дуже часто не є відображенням дійсності.
Чому Пєсков зробив закид у бік США
Політолог зауважив, що зазвичай Пєсков дотримується консервативної публічної позиції, намагаючись згладжувати гострі кути.
Тут речник кремлівського диктатора, звичайно, вийшов за межі свого класичного амплуа, що показує – не все добре йде, зокрема, і в кулуарних перемовинах між американцями та росіянами,
– вважає Чаленко.
На його думку, американці все ж таки всіма способами намагаються схилити росіян не просто до перемовного процесу, а до переговорів на високому рівні, тобто за участю Путіна.
Але, за його словами, в Росії зараз думають інакше. Тому й лунає критика з боку Кремля на адресу сенатора Ліндсі Грема, а також багатьох інших американських політиків. Була навіть критика в бік Дональда Трампа щодо іранського кейсу.
Що означає заява Келлога
Чаленко зазначив, що реакція Келлога на заяву речника Володимира Путіна показує, що навіть у США є абсолютне розуміння, яка сторона зараз безпосередньо затягує процес.
Те, що це озвучує Келлог – добре. Але ми знаємо його позицію загалом до Росії, саме тому свого часу росіяни й не погодили Келлога як спецпредставника по Росії,
– заявив політолог.
Водночас він нагадав, що саме спецпредставник Трампа літав у Мінськ до Олександра Лукашенка. І це є свідченням того, що Келлог усе одно веде трек не лише України, а й нашого регіону загалом.

