/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F33%2Ff3dcae17a2ee1ac565d233b726021bb4.jpg)
Сили оборони уразили НПЗ АТ "Саратоворгсинтез" у Саратовській області РФ
1 липня воїни Сил оборони України уразили нафтопереробний завод АТ "Саратоворгсинтез" у Саратовській області РФ
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
"В рамках зниження наступальних можливостей противника, сьогодні підрозділи Головного управління розвідки Міноборони України, у взаємодії з іншими складовими Сил оборони, завдали ураження по території нафтопереробного заводу АТ "Саратоворгсинтез" у Саратовській області РФ", - йдеться у повідомленні.
За даними відомства, потужності цього НПЗ використовуються окупантами для забезпечення пально-мастильними матеріалами військових підрозділів РФ, що задіяні у збройній агресії проти України.
"Підтверджено влучання по території об'єкта - зокрема пошкоджено технологічні установки. Виникла пожежа. Результати ураження уточнюються. Сили оборони продовжують вживати заходів, щоб підірвати воєнно-економічний потенціал російських окупантів та змусити РФ припинити збройну агресію проти України", - повідомили у Генштабі.
- У ніч на 23 червня підрозділи Сил спеціальних операцій ЗСУ у взаємодії з Ракетними військами та артилерією завдалиураження по нафтобазі "Комбінат "Атлас", що у Ростовській області РФ.

