Росія вже значно менше залежить від постачань озброєнь з Ірану - Буданов
Росія вже значно менше залежить від постачань озброєнь з Ірану - Буданов

Росія вже значно менше залежить від постачань озброєнь з Ірану - Буданов

Начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов розповів, як ситуація на Близькому Сході, насамперед протистояння між Іраном та Ізраїлем, вплине на постачання зброї до РФ.

Про це він сказав в інтерв’ю Громадському радіо, передає Укрінформ.

«Мені жаль вас розчаровувати, але РФ не так сильно залежить від поставок з Ірану. З нього, в більшості, йдуть тільки компоненти», - зазначив Буданов.

За його словами, процес трохи уповільнився, але цивільне суспільство серйозно не відчує ці затримки й уповільнення.

«Шахеди» вже давно почали виробляти у РФ. Тому відповідь проста. Всерйоз це ніяк не відобразиться», - заявив Буданов.

Як повідомляв Укрінформ, міністри закордонних справ країн «Групи семи» (G7) висловили підтримку припинення вогню між Ізраїлем та Іраном, оголошеного Дональдом Трампом, та закликали всі сторони уникати дій, які можуть призвести до подальшої дестабілізації регіону.

Теги по теме
Россия Оружие Иран
Источник материала
loader
loader