Головою Українського інституту нацпам’яті призначили Олександра Алфьорова
Головою Українського інституту нацпам’яті призначили Олександра Алфьорова

Головою Українського інституту нацпам’яті призначили Олександра Алфьорова

З вересня 2022 року Алфьоров є офіцером 3-ї окремої штурмової бригади.

27 червня Кабінет міністрів призначив Олександра Алфьорова головою Українського інституту національної пам’яті. Про це повідомили на сайті Міністерства культури та стратегічних комунікацій. 

Олександр Алфьоров — український історик, теле- та радіоведучий, громадський та військовий діяч. Він є автором, співавтором та упорядником 15 книг і понад 100 наукових статей.

З 2010 року Алфьоров був науковим співробітником Інституту історії України Національної академії наук України. 

З початком повномасштабного вторгнення він став офіцером Сил спеціальних операцій «Азов-Київ», з вересня 2022 року — офіцер 3-ї окремої штурмової бригади, начальник групи гуманітарної підготовки та інформаційного забезпечення відділення психологічної підтримки персоналу. Має звання майора запасу. 

Одночасно з цим Олександр Альфоров був головою експертної групи з дерусифікації в Києві.

  • Читайте також: Історичний ютуб-канал Олександра Алфьорова зібрав понад 100 млн переглядів

21 грудня Кабмін призначив Юлію Гнатюк тимчасовою виконувачкою обов’язків очільника установи — з травня 2024 року вона обіймала посаду першого заступника голови Українського інституту нацпам’яті.

Фото: Олександр Алфьоров/фейсбук

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Источник материала
loader
loader