На додаткову сесію НМТ зареєструвалися близько семи тисяч вступників
На додаткову сесію НМТ зареєструвалися близько семи тисяч вступників

На додаткову сесію НМТ зареєструвалися близько семи тисяч вступників

На додаткову сесію Національного мультипредметного тесту (НМТ) зареєструвалися близько 7 тис. осіб.

Про це в телеефірі сказала керівниця Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Тетяна Вакуленко, передає Укрінформ.

"Була велика частина людей, які реєструвалися для проходження тестування в межах основної сесії, але з поважних причин не змогли, наприклад, проходити тестування в межах основної сесії. Зараз ми маємо до 7 тис. вступників, які планують проходити оцінювання в додаткову сесію. Це 14-25 липня, кожний учасник отримає запрошення до 11 липня і дізнається, коли саме він проходить оцінювання", - сказала Вакуленко.

Вона нагадала, що на основну сесіюНМТ зареєструвалися 312 тис. осіб, понад 280 тис. осіб взяли участь в основній сесії тестування. Явка склала понад 88%, залежно від регіону.

За словами посадовиці, за кордоном серед вступників, які реєструвалися на НМТ в основну сесію, 89% пройшли тестування.

Як зауважила Вакуленко, за попередніми оцінками результати НМТ 2025 року майже не відрізняються від минулорічних.

"Це стосується і загальних статистик, наприклад, часток тих, хто на певні результати складає математику чи українську мову, так і об'єднаних статистик. Тобто, наприклад, частки тих, хто успішно складає українську мову та історію України, приблизно такі самі, як і минулого року", - додала вона.

Як повідомляв Укрінформ, в УЦОЯО повідомили, що вступники, які через масовані обстріли пропустили НМТ в основну сесію, зможуть скласти його у додаткову.

 Фото: Unsplash

Теги по теме
Образование
Источник материала
loader
loader