/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F68%2Fe17d7c8713c13007cc6c07762275ea61.jpg)
У ДАР з'явився новий функціонал
У ДАР з'явився новий функціонал
Міністерство аграрної політики та продовольства України запровадило новий функціонал в інформаційно-комунікаційній системі «Державний аграрний реєстр» (ДАР).
Оновлення спрямовані на покращення функціоналу для користувачів та підвищення ефективності адміністрування у сфері сільського господарства, повідомляє пресслужба міністерства.
«Новий функціонал передбачає завантаження витягів з ДАР та Державного реєстру виробників сільськогосподарського продукції, що був створений як окрема функціональна підсистема ДАР. Крім того, доступна нова функція — перевірка витягу за унікальним номером через зручний відкритий веб-інтерфейс, що значно пришвидшує процес верифікації користувача ДАР», — зазначив міністр агрополітики Віталій Коваль.
Відтепер у ДАР реалізовано й інші можливості:
- переведення користувача у статус активного сільгоспвиробника;
- перегляд історії змін статусу, що забезпечує прозорість обліку.
