/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2Fd0ca6441ce646964ffe345ac74b045fb.jpg)
У Тегерані масово вибухнули труби: стічні води затоплюють вулиці міста, – апокаліптичні кадри
У Тегераніпролунала серія вибухів вдень 15 червня, зокрема в західній частині міста та біля аеропорту Мехрабад. Вперше з ескалації конфлікту іранська ППО працювала в світлий час доби, передає 24 Канал.
Що відомо
Зазначається, що ізраїльські удари пошкодили трубу поблизу площі Таджріш у Тегерані, внаслідок чого стічні води затопили вулиці.
Прорив труби біля площі Таджріш: дивіться відео
Місцеві жителі стверджують, що диверсанти, які працюють на Ізраїль, знищили один із найбільших водогонів міста, і що кампанія диверсій проти критичної інфраструктури лише починається.
Тегеран затопило стічними водами: дивіться відео
Потоп у Тегерані: дивіться відео
Крім цього за останні години в місті було підірвано зо два десятки автомобілів – імовірно, точкові ліквідації тих чи інших іранських посадовців або науковців.

