/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F820a1f545329306a73bb3df74d76de29.jpg)
"Я готовий був зламати ногу": Роналду прокоментував травму і перемогу у Лізі націй
Нападник збірної Португалії Кріштіану Роналду прокоментував своє пошкодження у фіналі Ліги націй
Зміст
Цитує футболіста інсайдер Фабріціо Романо.
У фінальному матчі Ліги націй проти Іспанії Роналду відзначився забитим голом на 61-й хвилині, а на 88-й був замінений через травму.
"Я відчував травму ще під час розминки, вона турбувала мене вже деякий час. Але заради Португалії я готовий був зламати ногу. Це титул, я мусив грати й віддав усі сили", – заявив Роналду.
Для Кріштіану Роналду це вже третій трофей зі збірною Португалії. Команда двічі вигравала Лігу націй і тріумфувала на Євро-2016.
- Гра Португалія - Іспанія (2:2) пройшла у Мюнхені на "Альянц Арені", і закінчилась перемогою команди Роберто Мартінеса у серії пенальті - 5:3.

