Захисник «Динамо» Михавко: Ми маємо мету і будемо йти до неї
Захисник «Динамо» Михавко: Ми маємо мету і будемо йти до неї

Захисник «Динамо» Михавко: Ми маємо мету і будемо йти до неї

Захисник київської футбольної команди «Динамо» Тарас Михавко за гарячими слідами прокоментував виїзний поєдинок 28-го туру чемпіонату України проти житомирського «Полісся» (0:0).

Як повідомляє пресслужба динамівців, гравець підкреслив, що його команда намагатиметься здобувати перемоги у всіх матчах, передає Укрінформ.

«Важка гра була, і ми розуміли, що вона такою буде, адже у суперника також високі задачі на сезон. Не вдалося забити... Такі ігри бувають, що потрібно перебороти себе. Бувають і нічиї, і поразки, але головне не зупинятися. Ми маємо мету, і будемо йти до неї до кінця. У нас у колективі всі підтримують один одного й готуємося до наступних матчів крок за кроком.

Можу сказати, що поле в Житомирі в ідеальному стані. Готуємося до гри із «Шахтарем», оскільки це фінал розіграшу Кубка України. Ми розуміючи всю відповідальність», - сказав динамівський захисник.

Додамо, що «Динамо» із 68-ма очками лідирує у чемпіонаті УПЛ. Другою йде «Олександрія» (63 пункти), яка має гру у запасі.

Фото: fcdynamo.com.

Теги по теме
Украина футбол Киев Спорт Динамо Житомир
Источник материала
loader
loader