ДБР розслідує понад 2,5 тис. справ щодо злочинів проти нацбезпеки
ДБР розслідує понад 2,5 тис. справ щодо злочинів проти нацбезпеки

ДБР розслідує понад 2,5 тис. справ щодо злочинів проти нацбезпеки


Йдеться про викриття колишніх правоохоронців, псевдосуддів, чиновників і посадовців, які добровільно співпрацювали з окупаційною владою.

З початку війни ДБР розслідує 2 тис. 571 кримінальне провадження щодо злочинів проти національної безпеки. Про це пресслужба ДБР.

Розслідується:

  • 1,8 тис. проваджень – за фактами державної зради (ст. 111 КК України),
  • 584 провадження – за колабораційну діяльність (ст. 111-1 КК України),
  • 46 проваджень – щодо пособництва державі-агресору (ст. 111-2 КК України) та інші.

Станом на початок травня, 1,3 тис. осіб отримали повідомлення про підозру, 522 особи оголошені в розшук, 1,3 тис. осіб перевіряються на причетність до державної зради та колабораціонізму, 1,1 тис. обвинувальних актів направлено до суду.

Зазначається, що серед останніх прикладів результативної роботи – викриття колишніх правоохоронців, псевдосуддів, чиновників і посадовців, які добровільно співпрацювали з окупаційною владою.

Так, за державну зраду судитимуть перебіжчика, якого ДБР затримало в Донецькій області

Крім того, перед судом постане мешканець Херсонщини, якого ДБР затримало за співпрацю з окупантами

Також ДБР викрило посадовця виправної колонії з Київщини, який здавав спецслужбам РФ дані про військових ЗСУ.

Нагадаємо, ДБР розслідує понад 2600 випадків фейкової інвалідності серед силовиків.



Источник материала
loader
loader