"Хочемо бачити закінчення війни": в ООН відреагували на заяву Путіна про триденне "перемир'я"
"Хочемо бачити закінчення війни": в ООН відреагували на заяву Путіна про триденне "перемир'я"

"Хочемо бачити закінчення війни": в ООН відреагували на заяву Путіна про триденне "перемир'я"

Речник генсека ООН Стефан Дюжаррік заявив, що організація хоче бачити закінчення війни в Україні на основі міжнародного права й статуту

Зміст

Про це пише Укрінформ.

"Наша позиція залишається незмінною: ми хочемо бачити закінчення війни… Воно має бути принциповим та послідовним і міцно ґрунтуватися на статуті ООН, міжнародному праві та всіх відповідних резолюціях", - заявив Дюжаррік.

За його словами, мир має бути стійким і передбачати визнання суверенітету й територіальної цілісності України.

Він також додав, що в ООН цінують будь-які зусилля з урегулювання війни в Україні, що відповідають "позиці, яку я висловлював багато, багато, багато, багато, багато разів".

  • 28 квітня Володимир Путін заявив, що оголошує так зване перемирʼя на дні святкування 80-ї річниці перемоги в Другій світовій війні. МЗС України відреагувало.
  • Володимир Зеленський заявив, що указ російського диктатора Володимира Путіна про триденне "перемир'я" є черговою спробою маніпуляції.
Теги по теме
Украина Россия Новости ООН
Источник материала
loader
loader