«Радіо Промінь» святкує ювілей: історія створення
«Радіо Промінь» святкує ювілей: історія створення

«Радіо Промінь» святкує ювілей: історія створення

Сьогодні, 22 квітня, «Радіо Промінь» виповнюється 60 років. Про це повідомляє «Главком».

Вперше радіостанція «Промінь» вийшла в ефір в 1965 році. Вона була створена з акцентом на культуру, молодь, музику.

«З метою покращення республіканського радіомовлення та кращого задоволення запиту слухачів наказом Державного комітету Ради міністрів УРСР з радіомовлення і телебачення було організовано інформаційно-музичну радіопрограму «Промінь», – йшлося в указі.

У радянський період «Промінь» поєднував молодіжні передачі, розважальний та культурний контент і звісно музику. Після проголошення незалежності України він став ще вільнішим у тематиці, активно підтримував українську мову та культуру.

У 2017 році після реформування державного мовлення «Промінь» увійшов до складу «Суспільного мовлення» як радіопрограма «UA:Радіо Промінь».

Нині «Промінь» – це не лише радіостанція, а мультимедійна платформа, де можна слухати сучасну українську музику в діапазоні ефірного мовлення (ФМ/УКХ), а також дивитися програми подкасти та шоу через інтернет.

Протягом дня лунатиме спецефір «Промінь на зв’язку», присвячений Силам оборони України, завдяки яким «Радіо Промінь» продовжує звучати.
В ефірі з’являться артисти, які стали військовими, волонтери, громадські діячі, спортсмени — всі, хто сьогодні захищає та підтримує нашу країну: Владислав Гераскевич, Мирослав Кувалдін, Вахтанг Кебуладзе, Тата Кеплер, Марія Бурмака, Саша Чемеров, Сергій Колос, Роман Бахарєв, Олександр Монзолевський та Соня Сотник.

За кандидата проголосували 10 з 16 членів Наглядової ради. Чернотицький є чинним головою правління «Суспільного» з 2021 року.

До слова, через фінансові виклики українська редакція «Радіо Свобода» оголосила, що скорочує мовлення.

Источник материала
loader
loader