/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F431%2F1dfa0549dfbf81ec48704e04c139ee68.png)
Буковина оголосила про реалізацію усіх квитків на півфінал Кубка України проти Динамо Київ
У рамках півфіналу Кубка України-2024/25 київське Динамо зустрінеться з Буковиною у Львові на стадіоні "Україна".
Чернівецький клуб офіційно оголосив про те, що усі квитки на майбутню півфінальну гру з "біло-синіми" вдалося успішно реалізувати.
"Повідомляємо, що реалізацію квитків на кубковий поєдинок завершено! Оскільки всі перепустки на матч продано (загальна квота – 3200 квитків), каси на території стадіону Буковина не працюватимуть.
Але вже завтра на стадіоні "Україна", починаючи з 11:00, ви матимете змогу придбати різноманітну атрибутику, одяг і сувеніри із символікою Буковини, щоб підтримати рідну команду стильно та з гордістю в історичному для "жовто-чорних" матчі!
Чекаємо на вашу палку підтримку у Львові! Вперед, Буковино!" — сказано в офіційній заяві чернівецького клубу.
Нагадаємо, матч Буковина — Динамо Київ відбудеться у середу, 23 квітня, о 16:00.

