Трагедія в Італії на канатній дорозі
У четвер, 17 квітня, в Італії сталася трагедія на канатній дорозі, яка з’єднує місто Кастелламаре-ді-Стабія з горою Монте-Фаїто. Жахлива аварія сталася всього через тиждень після відкриття канатної дороги до туристичного сезону.
За попередньою інформацією, щонайменше чотири людини загинули, ще одна зникла безвісти після того, як кабель канатної дороги обірвався. Це трапилося на південь від Неаполя, в районі гори Монте-Фаїто. Кабінка, що рухалася по канатній дорозі, впала прямо на зарослий лісом схил.
На місці аварії оперативно працюють пожежні та гірничорятувальні служби, однак їм було важко виконувати рятувальні операції через сильний вітер і погану погоду, що ускладнює доступ до місця події.
Аварія на канатній дорозі стала шоком для місцевих жителів та туристів, адже об’єкт лише нещодавно був відкритий для відвідувачів.

