Китай інтегрує ШІ у підручники та навчальну програму шкіл та вишів
Китай інтегрує ШІ у підручники та навчальну програму шкіл та вишів

Китай інтегрує ШІ у підручники та навчальну програму шкіл та вишів

ШІ буде інтегрований у підручники та навчальну програму

Китай активно впроваджує програми штучного інтелекту (ШІ) у навчальний процес, інтегруючи  їх у підручники та шкільну програму, здійснюючи масштабну реформу освіти. Про це повідомляє Reuters.

Цей крок, спрямований на учнів і викладачів початкових, середніх і вищих рівнів. 

Міністерство освіти Китаю заявляє, що впровадження штучного інтелекту сприятиме розвитку «базових навичок учителів і учнів», а також формуванню «ключової конкурентоспроможності інноваційних талантів». У студентів це має покращити самостійне мислення, здатність розв'язувати проблеми, і навіть комунікацію. Використання ШІ також призвело б до створення більш інноваційних класних кімнат, зазначається на офіційному сайті Міністерства.

Ці ініціативи було реалізовано після того, як стартап DeepSeek у січні привернув світову увагу. Це мовна модель, яка виявилася дешевшою у розробці, ніж американські аналоги. 

У тому ж місяці Китай представив свій перший план дій для створення «нації з сильною освітою» до 2035 року.

Нагадаємо, що Китай цензурує в соцмережах контент, пов’язаний із «взаємними тарифами» США.  Хештеги та пошукові запити «тариф» або «104» переважно заблоковані, а сторінки видають помилку.

Фото: pexels

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Долучитись
Источник материала
loader
loader