Ціни на нафту знижуються через торговельний конфлікт між США та Китаєм
Ціни на нафту знижуються через торговельний конфлікт між США та Китаєм

Ціни на нафту знижуються через торговельний конфлікт між США та Китаєм

Ціни на нафту знизилися в п’ятницю, 11 квітня, через побоювання, що тривала торговельна війна між США та Китаєм, найбільшими економіками світу, може призвести до зменшення споживання сирої нафти, позаяк їхні суперечки обмежують економічне зростання.

Ф’ючерси на Brent знизилися на 31 цент, або 0,5%, до 63,02 долара за барель, тоді як ф’ючерси на американську нафту West Texas Intermediate впали на 36 центів, або 0,6%, до 59,71 долара.

У четвер обидва контрольні індикатори впали на 2 долари.

Зазначається, що цього тижня ціни на Brent знизяться на 4%, додаючи до падіння на 11% минулого тижня, тоді як WTI впаде на 3,8% після падіння на 11% минулого тижня.

Тривала торгова суперечка між США та Китаєм, ймовірно, призведе до скорочення обсягів світової торгівлі та порушить торговельні шляхи, зрештою вплинувши на глобальне економічне зростання.

Оскільки ці країни є двома найбільшими споживачами нафти у світі, це також вплине на споживання сирої нафти.

Ціни на нафту опинилися «під тиском через триваючі побоювання щодо уповільнення глобальної економіки», – зазначив у п’ятницю Даніель Хайнс, старший стратег із сировинних товарів ANZ.

За його словами, якщо глобальне економічне зростання знизиться нижче 3%, споживання нафти скоротиться на 1%.

Торгова війна між двома економічними супердержавами загострилася, коли президент США Дональд Трамп у четвер підвищив мита проти Китаю до 145%, навіть після того, як у середу оголосив про призупинення високих мит проти низки торгових партнерів.

У відповідь Китай оголосив про введення додаткового мита на імпорт американських товарів, піднявши тарифи на американські товари до 84%.

У четвер Управління енергетичної інформації США знизило свої прогнози зростання світової економіки та попередило, що мита можуть суттєво вплинути на ціни на нафту, оскільки знижено прогнози попиту на нафту в США та світі на цей та наступний рік.

Источник материала
loader
loader