Кабмін затвердив склад делегації для участі у переговорах зі США
Кабмін затвердив склад делегації для участі у переговорах зі США

Кабмін затвердив склад делегації для участі у переговорах зі США

Кабінет міністрів України утворив делегацію для участі у переговорах з Урядом Сполучених Штатів Америки щодо «реалізації спільних проєктів». Як передає «Главком», про це йдеться на сайті уряду.

Так, главою делегації обрано Свириденко Юлію – першу віце-прем’єр-міністерку, міністерку економіки. Вона може вносити за погодженням з МЗС зміни до її складу.

Разом із Свириденко у складі делегації є:

  • Карасевич Олександр – державний секретар МЗС;
  • Качка Тарас – заступник Міністра економіки, торговий представник України;
  • Колісник Микола – заступник Міністра енергетики;
  • Кориневич Антон – посол з особливих доручень відділу дипломатичної роботи Міністра департаменту забезпечення роботи керівництва МЗС;
  • Маркарова Оксана – надзвичайний і повноважний посол України в Сполучених Штатах Америки;
  • Музильов Володимир – радник Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України – Міністра юстиції;
  • Соболев Олексій – перший заступник Міністра економіки;
  • Стефанішина Ольга – Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України – Міністр юстиції;
  • Сугак Людмила – заступник Міністра юстиції з питань європейської інтеграції;
  • Терещенко Світлана – заступник Міністра юстиції;
  • Улютін Денис – перший заступник Міністра фінансів;
  • Філь Олена – директор юридичного департаменту Мінфіну;
  • Юхимчук Ольга – заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів з питань європейської інтеграції.

«Завтра у Вашингтоні відбудуться технічні консультації між командами міністерств юстиції й економіки. І я не в змозі розкривати якісь подробиці, тому що зустріч відбудеться лише завтра. Я зможу прокоментувати завтра», – каже вона.

Міністерка наголосила, що угода зі США про мінерали не може містити моменти, які суперечать співпраці з ЄС.

Так, Україна виробила свою позицію у контексті угоди зі США про надра, те ж стосується й тексту документа.

Источник материала
loader
loader