Чоловік втратив 73 тисячі гривень, повіривши “працівнику банку”
Чоловік втратив 73 тисячі гривень, повіривши “працівнику банку”

Чоловік втратив 73 тисячі гривень, повіривши “працівнику банку”

Правоохоронці вкотре застерігають громадян: аферисти не зупиняються й щодня вигадують нові способи видурювання грошей у довірливих людей. Один із найпоширеніших методів – так зване «банківське» шахрайство, коли зловмисники, видаючи себе за співробітників фінансових установ, виманюють персональні дані клієнтів.

Від такої афери постраждав 56-річний житель Тернополя. Чоловіку зателефонував невідомий, який представився працівником банку. Під приводом перевірки та оновлення даних рахунку, аферист виманив у потерпілого код з SMS-повідомлення та реквізити банківської картки. В результаті з рахунку заявника списали кредитні кошти в розмірі 73 000 гривень.

За фактом шахрайства слідчі Тернопільського районного управління поліції розпочали кримінальне провадження відповідно до ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України. Тривають заходи для розкриття злочину.

Источник материала
loader
loader