Дрон атакував “унікальний” військовий полігон у РФ
Дрон атакував “унікальний” військовий полігон у РФ

Дрон атакував “унікальний” військовий полігон у РФ

333-й Центр бойової підготовки поєднує традиційні полігони із сучасними комп’ютерними технологіями.


Безпілотник атакував територію військового полігону і військової частини в селищі Муліно Нижньогородській області РФ. Про це повідомляє Telegram-канал ASTRA в п’ятницю, 14 березня

 

Згідно з відкритими даними, у селищі розташований 333-й Центр бойової підготовки Західного військового округу. РосЗМІ пишуть, що цей об’єкт, є нібито “унікальним”. До введення санкцій його будували за участю німецької Rheinmetall Defence Electronics.

 

“Центр поєднує традиційні полігони з сучасними комп’ютерними технологіями: комплексні тренажери відтворюють поле бою в 3D, а фізичне середовище включає макети міст і селищ для тактичних навчань… Пропускна спроможність Центру – до трьох бригад на рік, з можливістю навчання 700 військовослужбовців одночасно і підготовки 30 тисяч осіб щорічно”, – пише ASTRA.
 

Telegram-канал додає, що раніше на території частини 36994 у Муліно виявили катівню, де поранених мобілізованих приковували кайданками до батареї і били в зруйнованій будівлі на території штабу.

 

Росавіація ще вдень повідомляла про те, що аеропорт “Стригіно” тимчасово не приймав, а також не відправляв авіарейси. Водночас щодо постраждалих внаслідок атаки наразі невідомо.



Источник материала
loader
loader