Депутат Ярослав Железняк запускає ютуб-канал з антикорупційними розслідуваннями
Депутат Ярослав Железняк запускає ютуб-канал з антикорупційними розслідуваннями

Депутат Ярослав Железняк запускає ютуб-канал з антикорупційними розслідуваннями

Перший сюжет на новому каналі присвячений телеканалу «Ми — Україна», а частина матеріалу в ньому взято із публікацій «Детектора медіа».

Народний депутат України від фракції «Голос» Ярослав Железняк запускає власний ютуб-канал, де розміщуватиме свої антикорупційні розслідування. Про це він повідомив у фейсбуці і поділився деталями з «Детектором медіа».

В описі каналу вказано, що на ньому нардеп планує «показувати розслідування корупції без цензури та їх результати», а також висвітлювати «економічні та законодавчі ініціативи без популізму, політичні інсайди без фейків та огляди української та міжнародної політики без гучних заголовків».

Канал створено 6 березня, наразі він має понад 2 тисячі підписників.

На каналі вже вийшов перший сюжет, присвячений телеканалу «Ми — Україна», частина матеріалу в якому взято із публікацій «Детектора медіа».

У коментарі «Детектору медіа» Ярослав Железняк розповів, що його команда вже третій рік робить контент, який зазвичай публікується в його телеграм-каналі, де було багато текстових розслідувань. Тепер же вирішив перейти й у відеоформат.

«Якщо журналісти-розслідувачі шукають корупцію, то тут вона сама нас "знаходить". Ми співпрацюємо з різними редакціями і частину матеріалів віддаємо вашим колегам. Але тут вирішили трохи і свій схожий контент зробити. Безперечно, ми відстаємо ще відстаємо від "Бігусів" та "Схем", але сподіваюсь, що за своїми матеріалами зможемо з ними конкурувати. В доброго сенсі цього слова», — каже Железняк.

Нардеп каже, що як член фінансової ТСК парламенту здебільшого у своїй публікаціях розглядає фінансові злочини й акцентує на питаннях активів, фінансових потоків.

Він також розповів, що деякі матеріали вирішив не публікувати, зокрема ті, що дотичні до військової тематики, проте передав їх до антикорупційних органів. «На відміну від журналістів, крім публікації розслідувань, ми можемо якось теж вплинути на процеси — це і законодавчі ініціативи, і просто добитися звільнення відповідальних осіб», — сказав Железняк.

Железняк розповів також , що вже запланована публікаціях двох матеріалів: перша також про медійний бізнес і підсанкційних осіб, а друга — про одне державне підприємство, яке «часто звучить в корупційних кейсах».

Щодо технічної сторони прави — за словами Железняка, виробництво відеоконтенту йому допоміг налаштувати його знайомий, який працює в цій сфері, а технічне обладнання складається з «камери та кількох ламп», тож не потребує суттєвого фінансування.

Фото: Ярослав Железняк / з відкритих джерел

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Теги по теме
расследование
Источник материала
loader
loader