/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2Fc424c874423432515b87902bb9ce6d09.jpg)
Війська РФ вдарили по селу на Запоріжжі: постраждав підліток
Росіяни ударили дроном по будинку в селі Біленьке. Постраждалому підлітку надали усю необхідну допомогу.
Внаслідок ворожої атаки на Запорізький район 9 березня поранення зазнав 16-річний підліток. Про це голова Запорізької ОВА Іван Федоров у неділю, 9 березня.
“Росіяни ударили дроном по будинку в с. Біленьке. Внаслідок удару вибуховою хвилею та уламками пошкоджено будинок. Поранення отримав 16-річний хлопець”, – мовиться у повідомленні.
Федоров запевнив, що підлітку надали усю необхідну допомогу.
Нагадаємо, російські війська вкотре завдали удару по житлових кварталах центральної частини Херсона, використовуючи артилерійські системи з тимчасово окупованого лівобережжя. Також ворог продовжує атакувати цивільних дронами.
Раніше росіяни атакували Запоріжжя. У місті пролунала серія вибухів, сталася пожежа.
