SEC провела зустріч із Сейлором стосовно його плану розвитку цифрового сектору США
SEC провела зустріч із Сейлором стосовно його плану розвитку цифрового сектору США

SEC провела зустріч із Сейлором стосовно його плану розвитку цифрового сектору США

Співзасновник компанії Strategy (раніше MicroStrategy) Майкл Сейлор подав свій план розвитку цифрового сегменту США на розгляд робочої групи США з питань криптовалют — Crypto Task Force.

Останню нещодавно створила Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC), а її головою стала комісарка Хестер Пірс.

У ньому йдеться про те, що впровадження стратегічної політики цифрових активів здатне зміцнити долар Сполучених Штатів Америки, знизити національний борг і закріпити за Америкою статус лідера в цифровій економіці XXI століття.

Раніше Сейлор ділився даною стратегією з криптоспільнотою у кінці 2024 року.

На зустрічі з представниками SEC Сейлор обговорив підходи до вирішення питань, повʼязаних з регулюванням криптоактивів. Зокрема, він поділився своїм баченням класифікації цифрових активів, створення надійної системи прав і обовʼязків, а також надання «пріоритету ефективності та інноваціям, а не тертям і бюрократії».

«Сполучені Штати Америки можуть стати рушійною силою для відновлення ринків капіталу у XXI столітті, відкриваючи можливості для створення трильйонів доларів вартості», — підкреслив Сейлор.

Він виступив за повну токенізацію активів — нерухомості, облігацій, акцій, творів мистецтва, боргів тощо.

Водночас Сейлор відмітив, що формування стратегічного біткоїн-резерву може призвести до створення капіталу казначейства США у розмірі $16-81 трлн та забезпечити можливість скорочення національного боргу.

Зазначимо, що співзасновник Strategy вважає, що уряд країни мусить купити 20% від пропозиції біткоїнів і цієї кількості вистачить на погашення боргу.

Станом на 24 лютого 2025 року Strategy має на балансі майже 500 000 BTC.

На його думку, емітенти повинні отримати можливість створювати та випускати цифрові активи за кілька годин або днів замість місяців або років, тобто перетворити процедуру виходу на біржу (IPO) на первинну пропозицію монет (ICO). Такий крок дозволить зменшити вартість емісії з $10-100 млн до $10 000-100 000.

Крім того, Сейлор закликав відкрити ринки капіталу для 40 млн бізнесів на противагу нинішнім лише 4000 публічних компаній, а також розширити список учасників ринку за рахунок малого бізнесу, артистів, знаменитостей і підприємств середнього розміру, які зможуть залучати капітал через токенізовані активи.

Источник материала
loader