![Загибель трьох людей: судитимуть військовослужбовця, який скоїв смертельну ДТП на Донеччині](https://thumbor.my.ua/-Yp5-JHPjQaEBOxfBe4-zp3dOcA=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F133%2F8bc11428874f4c7b2024bfd8ff4f72fd.jpg)
Загибель трьох людей: судитимуть військовослужбовця, який скоїв смертельну ДТП на Донеччині
Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо військовослужбовця, який скоїв смертельну ДТП у Покровському районі на Донеччині. Через аварію загинуло троє людей, серед них 12-річний хлопчик.
Обвинувальний акт скеровано до суду.
Смертельна аварія сталася 11 вересня 2024 року близько шостої години ранку в районі виїзду на автотрасу з вулиці Шахтарської слави міста Родинське Покровського району.
Працівники ДБР призначили низку експертиз та встановили всі обставини ДТП. Військовослужбовець рухався на службовому автомобілі по другорядній дорозі. При виїзді з міста він не зупинився та врізався в автомобіль ВАЗ, який рухався автотрасою.
Внаслідок зіткнення водій «ВАЗ» загинув на місці. Також несумісні з життям тілесні ушкодження отримали пасажири – жінка та 12-річний хлопчик.
Військовослужбовець обвинувачується у порушенні правил водіння або експлуатації машин, що спричинило загибель кількох осіб (ч. 2 ст. 415 КК України).
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.
Процесуальне керівництво здійснювала Донецька спеціалізована прокуратура у сфері оборони Східного регіону.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)