![Трюдо випадково розкрив плани Трампа щодо Канади, думаючи, що мікрофон вимкнений](https://thumbor.my.ua/IYUOha-eqfKJ-3ZC4poCNUCLuC4=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2Fdb74f9ec5d149c4b9184e81f1cd3f7eb.jpg)
Трюдо випадково розкрив плани Трампа щодо Канади, думаючи, що мікрофон вимкнений
Повідомляє 24 Канал з посилання на CNN та CBC.
Як Трюдо ненароком озвучив плани Трампа на Канаду
Зустріч з керівниками бізнесу та профспілок мала відбуватися за зачиненими дверима, тож прем’єр Канади вважав, що журналісти, яких перед тим вивели з зали, вже його не чують.
Трюдо заявив, що слова Трампа про перетворення Канади на 51 штат США – "реальна річ". Ці слова пролунали через гучномовці.
"Пан Трамп має на увазі, що найпростіший спосіб зробити це – поглинути нашу країну, і це реальна річ. У моїх розмовах з ним про...", – сказав Трюдо перед тим, як мікрофон вимкнули.
Нагадаємо, що не так давно відбулася розмова між Трампом та Трюдо. Після неї США скасували 25% мита на канадські товари на 30 днів.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)